Strona logowania w 10 minut

Stwórz prosty i bezpieczny system logowania użytkowników w PHP. E-book plus 3 filmy instruktażowe do pobrania za darmo.


Może zaciekawi Cię...

Najbardziej praktyczne podejście do programowania w PHP

Czas skończyć z nauką programowania opartą wyłącznie o teorię. Słowo „praktyka” nabiera tu nowego znaczenia. Po rzeczowym wprowadzeniu w świat PHP i MySQL przyjdzie pora na prawdziwy konkret. Zobaczysz, jak wygląda proces pisania kompletnej aplikacji webowej zupełnie od zera.

Od stworzenia nowego projektu na dysku, po publikację na serwerze i dalsze monitorowanie jego działania. Wszystko to wzbogacone gotowym kodem źródłowym, którym możesz się posiłkować.

Nauczysz się, jak korzystać z gotowych szablonów HTML, by Twoja aplikacja wyglądała atrakcyjnie. Do tego poznasz zagadnienia związane z poprawnym przechowywaniem danych w bazie. Dowiesz się, od podszewki, jak działa mechanizm rejestracji i logowania użytkowników. Napiszesz własny mechanizm do przypominania haseł. Przydzielisz użytkownikowi rolę administratora, który będzie mógł blokować dostęp innym. Przede wszystkim stworzysz system do skracania linków wraz z całym algorytmem odpowiedzialnym za jego działanie. To wszystko przy wsparciu zorientowanego obiektowo PHP.

Jeśli marzysz o napisaniu własnego projektu informatycznego i pokazaniu go światu, ta książka jest dla Ciebie.

.